Kadra Trenerska

SŁAWOMIR KOŁODZIEJSKI

Założyciel i trener AP Tiki Taka
Posiadam wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do prowadzenia treningów piłki nożnej, piłki siatkowej oraz gimnastyki korekcyjnej z dziećmi i młodzieżą. Od 2006 r. zdobywam doświadczenie, pracując jako nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej w Gimnazjum nr 12, w Szkole Podstawowej nr 50 oraz w Szkole Podstawowej nr 8 w Gdańsku, trener piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej, trener piłki nożnej w klubie piłkarskim Gedania Gdańsk, trener piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Uczniowskim Klubie Sportowym Lider Dębogórze, trener zajęć sportowych w przedszkolach.

GRZEGORZ SADOWSKI

Trener Grzesiek jest magistrem wychowania fizycznego ze specjalizacją piłka nożna, sam tak pisze o sobie:
"Moją ulubioną drużyną jest Manchester United. Kibicuję jej odkąd pamiętam. Piłkarz to David Beckham, niestety zakończył karierę kilka lat temu. Na co dzień jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Oficjalnie zostałem trenerem w 2016 roku, chociaż muszę przyznać, że marzyłem o tym od dziecka. Już jako nastolatek zbierałem znajomych ze swojej miejscowości i tworzyłem drużyny piłkarskie. Organizowałem im treningi, mecze, a nawet turnieje. Od swoich zawodników oczekuję zaangażowania oraz dobrego humoru. Spełnieniem moich marzeń będzie możliwość obejrzenia kiedyś meczu Reprezentacji Polski z udziałem mojego podopiecznego."

KAROL CHRZĘSZCZYK

Trener Karol jest magistrem wychowania fizycznego i posiada licencję trenerską Grassroots C. W ten sposób opowiada o sobie:
"Odkąd pamiętam, piłka nożna stanowiła ważną część mojego życia. Jako dziecko nie wyobrażałem sobie dnia bez futbolówki. Moje najstarsze wspomnienie dotyczące futbolu sięga roku 1997, kiedy na stadionie w Monachium rozegrano Finał Ligi Mistrzów: Borussia Dortmund – Juventus Turyn (3:1). Ostatecznie na punkcie futbolu oszalałem rok później. To właśnie wtedy światem piłkarskim zawładnął Ronaldo (ten prawdziwy). Na co dzień pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego. Od dwóch lat jestem trenerem piłki nożnej. Uważam, że treningi piłkarskie powinny dawać dzieciom radość i możliwość rywalizacji. Od swoich podopiecznych oczekuję przede wszystkim zaangażowania i szacunku wobec innych ludzi."

Lokalizacje

  • Gdynia Obłuże, SP 39 ul. Unruga 88
  • Gdynia Grabówek, hala całoroczna, ul. Morska 79
  • Gdynia Orłowo, SP 11, ul. Wrocławska 52
  • Gdańsk Chełm, ZSP 8, ul. Dragana 2

Kontakt

Adres:
ul. Rajska 11s/6
84-230 Rumia

+48 696 099 189
aptikitaka@gmail.com